O nas

Jesteśmy młodą szybko rozwijającą się firmą z dużym doświadczeniem zawodowym, współpracującą z lekarzami, ośrodkami SPA, gabinetami kosmetycznymi, salonami fryzjerskimi.

Nasza oferta obejmuje wynajem m.in. lasera Lumenis M22, lasera frakcyjnego nieablacyjnego ResurFX oraz innowacyjnej platformy do wykonywania kriolipolizy LipoCryo i innych. Wynajem realizowany jest w dwóch wariantach: „tylko urządzenie” lub „urządzenie plus wykwalifikowany personel do obsługi”. W wariancie „tylko urządzenie” dostarczamy Państwu urządzenie do zakładu pracy a Państwa personel wykonuje zabiegi we własnym zakresie. W wariancie „urządzenie plus wykwalifikowany personel do obsługi” dostarczamy Państwu laser wraz z wykwalifikowanym personelem do obsługi i zabiegów wykonywanych w Państwa gabinecie.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia spełniają bardzo rygorystyczne kryteria klasyfikacji medycznej, potwierdzone stosownymi certyfikatami. Jest to sprzęt najwyższej klasy na rynku, cieszący się dużym zaufaniem specjalistów oraz posiadający doskonałe referencje wystawione przez zadowolonych klientów. Urządzenia pozwalają na wykonywanie szeregu zabiegów, tj. zamykanie naczynek na twarzy i ciele, usuwanie przebarwień, leczenie trądziku różowatego nawet w formie aktywnej, usuwanie zbędnego owłosienia, fotoodmładzanie, redukcja blizn i cellulitu, usuwanie zbędnej tkanki tłuszczowej …. to tylko kilka wybranych z funkcji naszego sprzętu.

Bez względu na wybrany wariant wypożyczenia korzyści dla Państwa firmy są nie tylko finansowe, dzięki urządzeniu poszerzacie Państwo swoją ofertę, pozyskujecie nowych klientów oraz zatrzymujecie stałych klientów wychodząc naprzeciw ich wymaganiom. Taka forma współpracy oznacza dla Państwa szeroki wachlarz nowych i popularnych zabiegów bez konieczności angażowania dużych środków finansowych w zakup sprzętu takiej klasy.

Zabiegi wykonywane na sprzęcie Lumenis M22, ResurFX czy LipoCryo to gwarancja skuteczności, jakości i 100% zadowolenie Klientów.

Zapraszamy do współpracy

Ewelina Radoń

kosmetolog, Specjalista ds. depilacji Laserowych

Jest pogodną i pełną życia osobą, pozytywnie nastawioną do ludzi i świata. Optymizm daje jej dużo pozytywnej energii którą dzieli się ze swoimi klientami. Kocha to co robi i w każdy wykonywany zabieg wkładam dużo serca i rzetelności. Profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu jest poparte odpowiednim przygotowaniem zawodowym: studia na kierunku kosmetologia na Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej w Krakowie, tytuł specjalisty ds. depilacji laserowych firmy Coherent – Light Sheer Hair Removal Laser, Mulitifuncional Platform Lumenis M22; Uniwersal IPL; Nd YAG, szkoła Wizażu i Stylizacji oraz liczne kursy i szkolenia z tej właśnie dziedziny (Makijaż permanentny, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym, nici PDO itd.). Nieustannie poszerza swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia, udział w targach kosmetycznych, kongresach, wykładach i na bieżąco śledząc branżowe media i prasę.

Z największą przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania związane z zabiegami jak i obsługą sprzętu.